Živé květiny
 
Obsah stránek
Kontakty
Petra Trnková
Bezručova 2894
276 01  Mělník
603 765 548

Příroda nás umí, v dobrém slova smyslu, každý den překvapit, uchvátit, obemknout. Nabízí vnímavému oku tolik krásného až se někdy musí potýkat přímo s bezradností. Pro kterou z všemožných variant se rozhodnout?

Každý den se i my rozhodujeme, jak nejcitlivěji spojit vazbu a umění člověka s přírodou. Zvolíme-li správně a "ušijeme" vše na míru, květiny nám ihned řeknou vše o obdarovaném či hostiteli.

Květiny promlouvají svou barvou, vůní, křehkostí, nevšedností. Je velmi důležité nepřehlédnout prostředí, kde budou umístěny vazby, které mají potěšit vaše oko. Vše musí působit jako dokonale harmonický celek. K tomu nám zároveň poslouží i široká nabídka nádob a váz nejrůznějších tvarů, materiálů a barev, které dnes můžete bez problémů pořídit.

Jako tečku na závěr můžeme každou vazbu doplnit přízdobami - stuhami, korálky, drátky, peříčky, proutím..... Sortiment nabízených doplňků je dnes nepřeberný.

Odměnou za všechno to snažení je pouze a jedině zcela prostý a spontánní úsměv na tváři obdarovaného a jiskra v jeho či jejích očích.

Věříme, že jsme vás ukázkami našich vazeb přesvědčili a napříště se na nás jistě obrátíte. Kontakty naleznete v levé části této stránky.

 
© 2007 Petra Trnková